ALUMNI 2017

1. Agnes Reiner, Austria

2. Ashwin Charles, Malaysia 

3. Srilahari Namani, India

Ignacio Abarca Mesa, Chile

Salim Al-Kaabi, Oman

Basma Al-Kiyumi, Oman

Khadija Al-Zadjali, Oman

Shadi Al-Zu'bi, Jordan

Rayah Algheithy, Saudi Arabia

Efe Alpay, Turkey

Saba Amirhaftehran, Iran 

Zoltán Andrássy, Hungary

Adam Benke, Hungary

Frank Bernasko, Ghana

Johannes Bintinger, Austria

Kate Bredbenner, USA

Daniel Bryant, United Kingdom

Emil Bulatov, Russia

Aliaksei Burak, Belarus

Andrew Paolo Cádiz Bedini, Chile

Tatevik Chalyan, Armenia

Mohammed Daghamin, Palestine

Anna Degen, Germany

Joanne Duffy, Ireland

Bastian Etter, Switzerland

Abdullah Farooq, Canada

Gordon Feld, Germany / United Kingdom

Thomas Fudge, United Kingdom

Chiara Gastaldi, Italy

Vini Gautam, India

Iaroslav Gnilitskyi, Ukraine

Rati Golijashvili, Georgia

Kenzie Gordon, Canada

Hovakim Grabski, Armenia

Mostafa Hassanen, Egypt

Mayyada Hawsawi, Saudi Arabia

Makiko Hayashi, Japan

Christian Heck, Germany

Humberto A. Herrera, Nicaragua

Tsufang Hong, ROC (Taiwan)

Assaf Horowitz, Israel

Stanislav Hrivňak, Slovakia

Ahmad H. Ibrahim, Iraq

Shrenik Jain, USA

László Jaksa, Hungary

Jakub Jankowski, Poland

Ika Juliana, Indonesia

Andreina Kero, Germany

Gulraiz Khan, Pakistan

Oliver  Kläusler, Switzerland

Shogo Kumagai, Japan

Avigail Landman, Israel

Javier Larragoiti-Kuri, Mexico

Ming-Han Li, China

Xuesong Liu, China

Kilean Lucas, USA

Elizabeth Maloba, Kenya

Sophie Marbach, France

Alioune Badara Mbengue, Senegal

Valerie Miller, Canada

Montaser Mohammedalamen, Sudan

Svetlana Morozova, Russia

Joshua Moss, Israel

Midhat Nashar, Saudi Arabia

Alessandro Ofner, Switzerland

Yukiko Ogawa, Japan

Michael Ondoro, Kenya

John Palmer, USA

Kaushik Parida, India

Ursula Pfeiffer, Germany

Emre Ozan Polat, Turkey

Jaysuman  Pusppanathan, Malaysia

Ekashmi Rathore, India

Mortaza Rezae, Australia

Rasul Sadykov, Uzbekistan

Reyes Salas Fernandez, Spain

Amr Saleh, Egypt

Khin  Sandar Win, Myanmar

Jet Sanders, Netherlands

Christian Schuster, Italy / Germany

Leen Sevens, Belgium

Samuel Sevi, Cote D'Ivoire

Sangwoo Shin, Republic of Korea

Azat Slyamov, Kazakhstan

Kairat Talantbekov, Kyrgyzstan

Michał Tomza, Poland

Niklas Tuomola, Finland

Burcin Ustbas, Turkey

Sofie Valk, Netherlands

Jakub Varvařovský, Czech Republic

Ana Verissimo, Portugal

Jernej Vidmar, Slovenia

Sabrina Vitting-Seerup, Denmark

Fabien Wagner, France

Siti Zarina Zainul Rahim, Malaysia

Yuriy Zaremba, Ukraine

Jiannan Zhu, China